Dnešní menu

Stálá nabídka

Fotogalerie

Objednat

Závodní stravování

Bonusová karta

Catering

KontaktyRestaurant & Pub Flora

Vážíme si stálých zákazníků.

"

CO JE BONUS PROGRAM OD FLORY

Připravte se na něco neuvěřitelného! Flora Pub, váš oblíbený podnik, se vrací s novou nabídkou, která vám rozhodně udělá radost. A co víc, jedná se o něco, co vám bude přinášet přínosy každý měsíc. Ano, slyšíte správně – Flora Pub spouští svůj nový bonusový program s měsíčními slevami pro své věrné zákazníky!

Každý měsíc vám bude přidělena sleva na vaši zákaznickou kartu, kterou si budete moci uplatnit při nákupu jakéhokoli sortimentu v našem podniku (s výjimkou tabákových výrobků). A co je nejlepší na tomto novém programu? Slevy se budou týkat nejen několika produktů, ale všech výrobků v naší nabídce!

Když se zaregistrujete do bonusového programu u naší obsluhy, budete současně potvrzovat svůj souhlas s poskytnutím osobních údajů podle zákona o GDPR. A to je celé! Pak už jen čekáte na emailové upozornění o vaší nové slevě a můžete se těšit na nákup s tím nejlepším pocitem, že ušetříte.

Flora Pub si samozřejmě vyhrazuje právo na změnu slevových podmínek, ale my se ujistíme, že vám budeme vždy poskytovat ty nejvýhodnější nabídky. Připojte se k nám a nechte se překvapit naší širokou nabídkou a výhodami, které vám přinášíme každý měsíc!

Restaurace s tradicí více jak 25 let

Restaurace & Pub Flora je rodinný podnik, který se nachází v klidné zahradní části Plzně a je známá svými tradičními českými jídly a přátelskou atmosférou. Od svého založení se restaurace soustředí na kvalitu surovin a přípravu jídel podle tradičních receptů.

V restauraci Flora si můžete vychutnat nejlepší pečenou kachnu v Plzni, kterou připravují podle rodinného receptu s vlastním kořením a výbornou křupavou kůží. Kromě toho nabízejí i další tradiční česká jídla, jako jsou guláš, svíčková na smetaně, kachní paštika a další.

Restaurace je navíc známá pro svůj výborný výběr místních piv, které se perfektně hodí ke klasickým českým jídlům. Pokud máte rádi sladké dezerty, určitě byste si neměli nechat ujít jejich tradiční ovocné knedlíky s mákem nebo tvarohovou nádivku s ovocem.

Restaurace Flora je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ochutnat tradiční české jídlo v přátelské a autentické atmosféře.

1. AUTOMATICKÁ SLEVA

Automatická sleva na denní menu 5%

2. SLEVA ZA ÚTRATU

více jak 0 Kč – 2% sleva

více jak 2 000 Kč – 3% sleva

více jak 3 000 Kč – 4% sleva

více jak 4 000 Kč – 6% sleva

více jak 6 000 Kč – 7% sleva

V rámci pravidelného měsíčního scoringu Vám bude nastavena sleva na Vaši zákaznickou kartu. O vaší slevě budete informováni emailem.

3. NAROZENINOVÁ SLEVA

Pokud při registraci zadáte Váš datum narození, dostanete od nás ke každým narozeninám slevu 10%

4. NÁPOČET BODŮ

Položka

Body

ČAJ

35

ESPRESSO LUNGO

35

KÁVA TUREK

35

KOFOLA ČEPOVANÁ 0,3l

35

NAKLÁDANÝ HERMELÍN V OLEJI S FEFERONKOU A CIBULÍ, CHLÉB

80

PALAČINKA S OVOCEM A ZMRZLINOU

80

RISTRETTO malá káva

35

TLAČENKA, CIBULE, OCET, PEPŘ, CHLÉB

80

UTOPENEC S OCTEM A CIBULÍ, PEČIVO

80

Zmrzlinový pohár s čerstvým ovocem

80

0,3l BIRELL pomelo

35

0,5l GAMBRINUS 10° nepaster.

55

0,5l PRAZDROJ Urguell 12°

65

150g Hovězí guláš z kližky, červená cibulka, variace knedlíků

140

150g Smažený sýr v trojobalu, brambory maštěné máslem, domácí tatarka

165

150g Tatarský biftek z čerstvého hovězího masa a opečený chléb s česnekem

190

200g Smažené brambůrky s koktejlovou omáčkou (portské, majonéza)

90

350g Brynzové halušky s vypečeným špekem a pažitkou

155

 

Tabulka zobrazuje nabízené položky v restauraci, které jsou zdarma při dosažení určitého počtu bodů. Za každou utracenou 25Kč získá zákazník jeden bod, který může později uplatnit k získání zdarma nabízených položek.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.