Dnešní menu

Stálá nabídka

Fotogalerie

Objednat

Závodní stravování

Bonusová karta

Catering

KontaktyRestaurant & Pub Flora

AKTUALITY

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Restaurace s tradicí více jak 25 let

Restaurace Flora je rodinný podnik, který se nachází v klidné zahradní části Plzně a je známá svými tradičními českými jídly a přátelskou atmosférou. Od svého založení se restaurace soustředí na kvalitu surovin a přípravu jídel podle tradičních receptů.

V restauraci Flora si můžete vychutnat nejlepší pečenou kachnu v Plzni, kterou připravují podle rodinného receptu s vlastním kořením a výbornou křupavou kůží. Kromě toho nabízejí i další tradiční česká jídla, jako jsou guláš, svíčková na smetaně, kachní paštika a další.

Restaurace je navíc známá pro svůj výborný výběr místních piv, které se perfektně hodí ke klasickým českým jídlům. Pokud máte rádi sladké dezerty, určitě byste si neměli nechat ujít jejich tradiční ovocné knedlíky s mákem nebo tvarohovou nádivku s ovocem.

Restaurace Flora je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ochutnat tradiční české jídlo v přátelské a autentické atmosféře.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.